Videos from Recent Events

...
06 January
IT Infrastructure
IT Infrastructure
Sunday, January 6, 2013
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
20 December
שישי טכני
שישי טכני
Thursday, December 20, 2012
מרכז הכנסים של העמותה להנצחת חללי חיל הקשר והתקשוב ברח‘ אלפרט 3, יהוד
19 December
Mobility 2012
Mobility 2012
Wednesday, December 19, 2012
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
19 December
Big Data 2012
Big Data 2012
Wednesday, December 19, 2012
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
17 December
כנס חברת מפעיל
כנס חברת מפעיל
Monday, December 17, 2012
אונו, מרכז הכנסים עזריאלי, תל אביב (המגדל העגול, קומה 10)
כשדפוס תעשייתי פוגש תעשייה רחבה - האירוע השנתי של מפעיל
10 December
ISACA2013
ISACA2013
Monday, December 10, 2012
Avenue Airport City
הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לביקורת ואבטחת מערכות מידע
04 December
הכנס המקצועי השנתי המשותף ISACA ו-IIA
הכנס המקצועי השנתי המשותף ISACA ו-IIA
Tuesday, December 4, 2012
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
02 December
Data Center Summit 2012
Data Center Summit 2012
Sunday, December 2, 2012
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
02 December
Virtualization
Virtualization
Sunday, December 2, 2012
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
26 November
אינפורמטיקה על הבוקר
אינפורמטיקה על הבוקר
Monday, November 26, 2012
סטוקו, שטרית 2, תל אביב
22 November
Techeads 2012 Q4
Techeads 2012 Q4
Thursday, November 22, 2012
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
יריד התעסוקה של ההייטק בישראל
19 November
Next Generation Network Security
Next Generation Network Security
Monday, November 19, 2012
east רח׳ קרמיניצקי 12 תל אביב

Among Our Customers

Open Accessibilty Menu