Videos from Recent Events

...
25 April
IT Orchestration
IT Orchestration
Thursday, April 25, 2013
Sheraton, Tel-Aviv
תשתיות IT כשירותים עסקיים הלכה למעשה
10 March
Winds of Innovation הכנס השנתי של לשכת מנתחי מערכות מידע בישראל
Winds of Innovation הכנס השנתי של לשכת מנתחי מערכות מידע בישראל
Sunday, March 10, 2013
מרכז הכנסים אווניו, קרית שדה התעופה
העולם משתנה, הטכנולוגיה מתחדשת והכנס משתדרג!
26 February
KMS2013
KMS2013
Tuesday, February 26, 2013
סטוקו, שטרית 2 תל אביב
ניהול ידע בעולמות שירות ומכירה
20 February
TeraSky
TeraSky
Wednesday, February 20, 2013
תיאטרון גשר
מקצועיות השואפת לאומנות - ערב מיוחד לאנשי קהילת ה- IT
18 February
Infor EAM on the road
Infor EAM on the road
Monday, February 18, 2013
Sheraton, Tel-Aviv
הכנס נערך ע"י GIV - המייצגת ומיישמת של Infor EAM בישראל המערכת המתקדמת לניהול, אחזקה ותפעול ציוד, תשתיות ונכסים.
14 February
DevconTLV February
DevconTLV February
Thursday, February 14, 2013
07:00 - 21:00
Ozen Bar, Tel Aviv, Israel
Server Side Development and Rock and Roll
09 February
Kickoff 2013
Kickoff 2013
Saturday, February 9, 2013
David Intercontinental, Tel-Aviv
מפגש פתיחת שנה של המנמ"רים והמנכ"לים
29 January
HP Converged Infrastructure day
HP Converged Infrastructure day
Tuesday, January 29, 2013
EAST קרמיניצקי 12 ת"א
23 January
BI 2013 – Big Data Analytics
BI 2013 – Big Data Analytics
Wednesday, January 23, 2013
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
הכנס השנתי המקצועי בישראל לתחום ה-BI יתמקד הפעם באחת ההתלבטויות הגדולות של מנהלי התשתיות והמידע בארגונים: כיצד משלבים את ארכיטקטורות ה-BI עם פתרונות ה-Big Data ואיך כל זה משתלב יחד למארג מידע עסקי יעיל אשר הופך נכס אסטרטגי ראשון במעלה עבור הארגון. בין הדוברים, מנהלים בכירים מארגונים העוסקים בתחום,שיציגו את מיטב הפתרונות וסיפורי הטמעות מוצלחות בארגונם
16 January
כנס איגוד תעשיות האלקטרוניקה והתוכנה
כנס איגוד תעשיות האלקטרוניקה והתוכנה
Wednesday, January 16, 2013
David InterContinental, Tel Aviv
14 January
Schneider Electric – רשת מים חכמה
Schneider Electric – רשת מים חכמה
Monday, January 14, 2013
סינמה סיטי, גלילות
06 January
Municipal IT
Municipal IT
Sunday, January 6, 2013
Avenue Convention Center, Airport City, Israel

Among Our Customers

Open Accessibilty Menu