Videos from Recent Events

...

Past Forum Meetings

14
January
מפגש פורום CISO

מפגש פורום CISO

Event Date: Wednesday, January 14, 2015

Event Location: חברת החשמל, מבצע יונתן 1, חדרה

ביקור מקצוע ב-CyberGym
11
January
מפגש פורום C3

מפגש פורום C3

Event Date: Sunday, January 11, 2015

Event Location: מוקד מד"א, רח' ירמיהו 42, קריית אונו

ביקור במד"א - היערכות בשעת חירום
27
December
מפגש פורום CTO

מפגש פורום CTO

Event Date: Saturday, December 27, 2014

Event Location: המטה הארצי של נציבות הכבאות וההצלה, שד' רחבעם זאבי, ראשל"צ

ביקור במטה הארצי של נציבות הכבאות וההצלה
16
December
מפגש פורום DCFI

מפגש פורום DCFI

Event Date: Tuesday, December 16, 2014

Event Location: מלון דיוויד אינטרקונטיננטל, קאופמן 12, תל אביב

ניהול שליטה ובקרה במתקן מחשב
15
December
מפגש פורום C3

מפגש פורום C3

Event Date: Monday, December 15, 2014

Event Location: יס פלאנט, רח' המאה ועשרים 4, ראשל"צ (ליד סופרלנד)

כיפת הברזל של עולם ה-IT
01
December
מפגש פורום CISO

מפגש פורום CISO

Event Date: Monday, December 1, 2014

Event Location: מיקרוסופט R&D, אריה שנקר 13, הרצליה פיתוח

ביקור במיקרוסופט R&D - עולם החדשנות הגלובאלית בתחום הסייבר
04
November
פורום C3 - ביקור מקצועי במכון התקנים

פורום C3 - ביקור מקצועי במכון התקנים

Event Date: Tuesday, November 4, 2014

Event Location: מכון התקנים, רח' חיים לבנון 42, רמת אביב

26
October
פורום PPM/PMO

פורום PPM/PMO

Event Date: Sunday, October 26, 2014

Event Location: אמדוקס, רח' הפנינה 8, רעננה

סיור מקצועי בחברת אמדוקס חטיבת SBG
01
October
פורום KMI

פורום KMI

Event Date: Wednesday, October 1, 2014

Event Location: מלון שרתון תל אביב, הירקון 115, ת"א

Real Time Knowledge Management
30
September
פורום DCFI

פורום DCFI

Event Date: Tuesday, September 30, 2014

Event Location: מלון שרתון תל אביב, הירקון 115, ת"א

הדור הבא של התשתיות האופטיות במתקן המחשב
30
September
פורום CTO & IT Architects

פורום CTO & IT Architects

Event Date: Tuesday, September 30, 2014

Event Location: שרתון, רח' הירקון 115, ת"א

שילוב קוד פתוח ומוצרים בארגון
22
September
פורום CISO

פורום CISO

Event Date: Monday, September 22, 2014

Event Location: שרתון תל אביב, הירקון 115 ת"א

פשעי מחשב ומשמעויות משפטיות

Among Our Customers

Open Accessibilty Menu