Videos from Recent Events

...
12 January
מפגש Converged Infrastructure for SAP HANA
מפגש Converged Infrastructure for SAP HANA
Thursday, January 12, 2017
08:30 - 14:00
Hitachi Data Systems מזמינה אתכם למפגש שולחן עגול מקצועי בנושא מפגש Converged Infrastructure for SAP HANA
10 January
IT מוניציפאלי 2017
IT מוניציפאלי 2017
Tuesday, January 10, 2017
08:00 - 13:00
LAGO, Hamea Veesrim 6 st., Lake Park, Rishon Lezion West
הכנס השנתי לערים חכמות - לשיפור השירות לאזרח
09 January
הקרן לקידום החינוך
הקרן לקידום החינוך
Monday, January 9, 2017
19:00 - 22:00
אירוע ההתרמה השנתי 2016
05 January
IIA-2017
IIA-2017
Thursday, January 5, 2017
08:00 - 16:30
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
הכנס המקצועי השנתי של הביקורת הפנימית
04 January
Hitachi Data Systems
Hitachi Data Systems
Wednesday, January 4, 2017
17:00 - 19:00
היטאצ'י שומרת לך על המידע - ועל כושר!
03 January
IoT Startups Roadshow 2017
IoT Startups Roadshow 2017
Tuesday, January 3, 2017
08:00 - 14:00
LAGO, Hamea Veesrim 6 st., Lake Park, Rishon Lezion West
כנס האינטרנט של העצמים, משנה את חוקי המשחק של העולם העסקי
13 December
עוברים לפארק עסקים חכם - ככה עובדים היום!
עוברים לפארק עסקים חכם - ככה עובדים היום!
Tuesday, December 13, 2016
09:30 - 16:00
Terra, Caesarea Business Park
החברה לפיתוח קיסריה מזמינה אתכם לכנס וסיור חוויתי ויחודי בנושא:
06 December
The Meraki Conference
The Meraki Conference
Tuesday, December 6, 2016
08:30 - 14:00
Reading 3, Tel Aviv Port, HaTa'arucha St 3, Tel Aviv-Yafo
איך לנהל תשתיות מהענן?
05 December
ICS-CYBERSEC 2016
ICS-CYBERSEC 2016
Monday, December 5, 2016
08:00 - 14:00
Avenue Convention Center, Airport City, Israel
כנס איומי סייבר על מערכות שליטה ובקרה תעשייתיות
30 November
EMET OEM TECH DAY
EMET OEM TECH DAY
Wednesday, November 30, 2016
08:00 - 15:00
EAST, Meitav 13, Tel-Aviv
EMET OEM TECH DAY- SAVE THE DATE
29 November
Lenovo YOGA BOOK
Lenovo YOGA BOOK
Tuesday, November 29, 2016
09:00 - 12:00
SAVE THE DATE
27 November
3D Printing Israel 2016
3D Printing Israel 2016
Sunday, November 27, 2016
08:00 - 14:00
LAGO, Hamea Veesrim 6 st., Lake Park, Rishon Lezion West
The Annual International 3D Printing Conference

Among Our Customers

Open Accessibilty Menu