Videos from Recent Events

...
16 May
BYNET EXPO 2017
BYNET EXPO 2017
Tuesday, May 16, 2017
08:00 - 12:00
Pavilion 2, Tel Aviv Convention Center
תערוכת אקספו 2017
09 May
 NESSPRO 2017
NESSPRO 2017
Tuesday, May 9, 2017
08:30 - 15:00
Stuko, Shitrit 2 Street , Tel Aviv
Making Cyber Decisions Easier
09 May
MOVING IT OFFICE 2017
MOVING IT OFFICE 2017
Tuesday, May 9, 2017
08:00 - 16:00
LAGO, Hamea Veesrim 6 st., Lake Park, Rishon Lezion West
כנס מעבר משרדים 2017
06 April
אנשים ורחפנים 2017
אנשים ורחפנים 2017
Thursday, April 6, 2017
08:00 - 14:00
LAGO, Hamea Veesrim 6 st., Lake Park, Rishon Lezion West
The Next Generation
28 March
PALO ALTO NETWORKS
PALO ALTO NETWORKS
Tuesday, March 28, 2017
08:00 - 14:00
LAGO, Hamea Veesrim 6 st., Lake Park, Rishon Lezion West
SECURITY SUMMIT
27 March
MULTIMEDIA
MULTIMEDIA
Monday, March 27, 2017
08:30 - 16:00
LAGO, Hamea Veesrim 6 st., Lake Park, Rishon Lezion West
AVTLV מארחת את בכירי INFOCOMM העולמית לוועידת ענק בנושאים החמים ביותר בתחום!
26 March
CUSTOMER-EXPERIENCE
CUSTOMER-EXPERIENCE
Sunday, March 26, 2017
08:00 - 14:00
LAGO, Hamea Veesrim 6 st., Lake Park, Rishon Lezion West
IN A DIGITAL WORLD PREPARE FOR CHANGE
23 March
The Blockchain Summit
The Blockchain Summit
Thursday, March 23, 2017
08:00 - 17:00
EAST, Meitav 13, Tel-Aviv
Bank Hapoalim & BNY Mellon invite you to the The Blockchain Summit in Tel-Aviv
21 March
VERTICA
VERTICA
Tuesday, March 21, 2017
09:00 - 12:30
BUILT FOR FAST. BUILT FOR FREEDOM.
20 March
הוועידה הבינלאומית לטכנולוגיה בשירות הנגישות ACCESS ISRAEL 2017
הוועידה הבינלאומית לטכנולוגיה בשירות הנגישות ACCESS ISRAEL 2017
Monday, March 20, 2017
08:00 - 17:00
David InterContinental, 12 Kaufman Street, Tel Aviv
הוועידה השנתית החמישית של עמותת נגישות ישראל בסימן נגישות לכל בעידן הדיגיטאלי והטכנולוגיה בשירות הנגישות.
08 March
KICK OFF 2017
KICK OFF 2017
Wednesday, March 8, 2017
08:30 - 12:15
אוניברסיטת ת"א
טקס הכתרת המנמ"ר המצטיין לשנת 2016
05 March
דיפאק צ'ופרה - בערב חד פעמי בישראל
דיפאק צ'ופרה - בערב חד פעמי בישראל
Sunday, March 5, 2017
18:30 - 23:00
היכל מנורה מבטחים ת"א
ניו אייג' ורוחניות מתחברים למדע וטכנולוגיה

Among Our Customers

Open Accessibilty Menu