Past Conferences

Fujitsu Day

Event Date:
Wednesday, September 12, 2012

Event Location:
Dan Tel-Aviv

Promisec 2012

Event Date:
Sunday, September 9, 2012

Event Location:
סטוקו, תל אביב

ועידת הסייבר השנתית של Inss

Event Date:
Tuesday, September 4, 2012

Event Location:
המכון למחקרי בטחון לאומי, חיים לבנון 40, תל אביב

Data Arena
טקס חנוכת מרכז המחשוב של חברת טבע בישראל

Event Date:
Wednesday, July 25, 2012

Event Location:
אזור התעשייה חבל מודיעין

הוועידה השנתית של Salesforce.com בלאט לפידות

Event Date:
Wednesday, July 25, 2012

Event Location:
David InterContinental, Tel Aviv

שישי טכני בשלישי

Event Date:
Tuesday, July 24, 2012

Event Location:
אלפרט 3, יהוד

Mobile Big Data

Event Date:
Monday, July 23, 2012

Event Location:
David InterContinental, Tel Aviv

ועידת העסקים C5 I

Event Date:
Wednesday, July 18, 2012

Event Location:
Avenue Convention Center, Airport City, Israel

Smart Finance
טכנולוגיות חדשות במגזר הפיננסי

Event Date:
Tuesday, July 10, 2012

Event Location:
Avenue Convention Center, Airport City, Israel

Agile Israel Week

Event Date:
Wednesday, June 27, 2012

Event Location:
מלון הילטון, תל אביב

Hp Application

Event Date:
Monday, June 25, 2012

Event Location:
EAST, קרמינצקי 12, תל אביב

InfoSec 2012
ועידת האבטחה הבינ"ל הגדולה בישראל

Event Date:
Sunday, June 24, 2012

Event Location:
David InterContinental, Tel Aviv, Israel

Among Our Customers

Open Accessibilty Menu